Klaipėdoje sulaikytas klientus pas prostitutes vežiodavęs taksistas

taksistas pinigaiKlaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai sulaikė vienos uostamiesčio taksi bendrovės darbuotoją, kuris, įtariama, sąvadavo ir pelnėsi iš kitų asmenų prostitucijos.

Policijos pareigūnai įtaria, kad 1980 metais gimęs, už kūno sužalojimą, plėšimą, sukčiavimą bei vagystę 3 metams laisvės atėmimo nuteistas Aurimas J., kuriam bausmės vykdymas atidėtas, „prisidurdavo“ prie taksi vairuotojo atlyginimo, ieškodamas klientų prostitucija besiverčiančioms merginoms, derindamas seksualinių paslaugų kainas bei už atlygį sąvadaudamas prostitucijai.

Kaltininkas sulaikytas 2012 m. sausio mėn. pradžioje, po to, kai taksi automobiliu nuvežė pas prostitutę klientą ir paėmė iš jo 300 Lt, iš kurių 200 Lt atiteko anksčiau ne kartą už vertimąsi prostitucija baustai merginai.

Taksi automobilio apžiūros metu Klaipėdos apskrities VPK ONTB pareigūnai aptiko ir paėmė metalinę teleskopinę lazdą, kuri pripažįstama nešaunamuoju ginklu.

Sąvadautojas buvo uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę, vėliau jam paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

LR BK 307 str. 1 d. už pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos numato baudą arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki 4 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.