Į Lietuvą vos įžengę nelegalai iškart buvo sulaikyti pasieniečių

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė ką tik valstybės sieną iš Baltarusijos peržengusią nelegalų grupelę. Pirminiais duomenimis, du suaugusieji ir trys nepilnamečiai gali būti afganistaniečiai.

Trečiadienį vėlai vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Tribonių užkardos pasieniečiai, naudodamiesi ruože veikiančia universalia technine stebėjimo sistema, ties Šalčininkų rajono Žvėryno kaimu užfiksavo grupę įtartinų asmenų. Jie iš Baltarusijos priartėjo prie sienos linijos ir ją peržengę pateko į Lietuvos teritoriją.

Tuo metu į šią vietą jau skubėjo pasiųstas arčiausiai buvęs Tribonių užkardos pasieniečių ekipažas. Sienos pažeidėjai tebuvo nuėję apie 100 metrų, kai juos sulaikė iš tamsos išnirę VSAT pareigūnai. Paaiškėjo, kad sulaikyti penki tamsaus gymio asmenys – vyras, moteris ir trys nepilnamečiai.

Jokių asmeninių daiktų bei dokumentų neturinčius pažeidėjus VSAT pareigūnai pristatė į Tribonių užkardą, kur nelegalai pernakvojo.

Pareigūnams kol kas nepavyko susikalbėti su sulaikytaisiais, laukiama atvykstant vertėjo. Pirminiais duomenimis, įkliuvusi penkiukė gali būti Afganistano piliečiai.

Beje, Tribonių užkardos pasieniečiai trečiadienį vakare, kai jau buvo sulaikyti šie nelegalai, toliau stebėjo vietovę naktinio matymo įranga ir Baltarusijos teritorijoje užfiksavo dar vieną įtartiną asmenų grupę. Apie tai buvo pranešta kolegoms kaimyninėje šalyje.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos