Vairuotojo pažymėjimo netekęs kybartiškis į Rusiją vyko su suklastotu dokumentu

Pasieniečiai sulaikė kybartiškį, į Kaliningrado sritį bandžiusį išvažiuoti su suklastotu vairuotojo pažymėjimu. Tikras jo vairuotojo pažymėjimas yra atimtas iki 2014-ųjų, nes šis vyras jau anksčiau buvo įkliuvęs, kai vairavo neblaivus.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pareigūnai Kybartų punkte patikrino į Kaliningrado sritį automobiliu „Peugeot 406“ vykusį 40-metį. Kybartuose gyvenantis vyras dokumentų patikros metu pateikė tvarkingą pasą, tačiau pasieniečiams užkliuvo jo vairuotojo pažymėjimas. VSAT pareigūnai nustatė, kad šis dokumentas yra visiška klastotė.

Netrukus išsiaiškinta, kodėl kybartiškiui jos prireikė. Jis jau anksčiau buvo pagautas, kai automobilį vairavo būdamas neblaivus. Teisės vairuoti ir pažymėjimo vyras neteko iki 2014 m. Noras išvykti į kaimyninę šalį buvo stipresnis už baimę įkliūti su suklastotu dokumentu, todėl kybartiškis nusprendė rizikuoti.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Po apklausos vyrą pasieniečiai paleido. Automobilį „Peugeot 406“ iš punkto paėmė į jį atvykusi kybartiškio žmona, turinti teisę vairuoti.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos