Devynis kartus anksčiau teistam kišenvagiui – vienerių metų laisvės atėmimo bausmė

2012 m. sausio 23 d. Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo už svetimo turto iš asmens drabužių pagrobimo kaltinamajam S. P. paskirta vienerių metų laisvės atėmimo bausmė atliekant pataisos namuose.

2012 m. sausio 15 d. apie 3.00 val. nakties, prie klubo „Disco 311“, esančio Vilniuje, susistumdymo metu iš nepažįstamo vyriškio palto kišenės ištraukė mobilaus ryšio telefoną ir nuėjo link Kalvarijų gatvės. Netrukus jam paskambino nukentėjusysis ir pasiūlė susitikti, nes norėtų atsiimti savo telefoną. S. P. susitarė su nukentėjusiuoju susitikti. Susitikimo metu nukentėjusysis atpažino savo telefoną, o S. P. sulaikė policijos pareigūnai.

Teismas, atsižvelgęs į nusikaltimo pavojingumo visuomenei laipsnį, jo pobūdį, kaltinamojo asmenybę – S. P. teistas devynis kartus už nusikaltimus nuosavybei, tačiau išvadų nepadarė, niekur nedirba, skyrė realią laisvės atėmimo bausmę,

Nuosprendis per dvidešimt dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus miesto 3 apylinkės teismą.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus m. 3-ojo AT info.

Posted Under
Be kategorijos