Dėl besikartojančių pažeidimų sustabdyta parduotuvės veikla Alytuje

mėsa parduotuvės veiklaAlytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB „Agva prekyba“ parduotuvės (Jazminų g. 3, Alytus) veikla.

Sprendimas priimtas po planinio Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektorių patikrinimo. Parduotuvė dėl anksčiau nustatytų pažeidimų jau buvo įtraukta į nesąžiningų įmonių sąrašą ir priskirta padidintos rizikos grupei, todėl kontroliuojama griežčiau.

Pastarojo patikrinimo metu nustatyta, kad parduotuvėje netinkamai vykdomi savikontrolės reikalavimai, blogai kontroliuojama produktų laikymo temperatūra. Parduotuvėje buvo prekiaujama neženklinta mėsa ir mėsos gaminiais, parduodama paukštiena su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais. Alytaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nurodė sunaikinti 75 kg senos paukštienos, 14 kg mėsos ir 27 kg mėsos gaminių.

Panašūs pažeidimai šioje parduotuvėje buvo nustatyti ir praėjusių metų birželio mėnesį, kuomet jos veikla taip pat buvo laikinai sustabdyta ir uždrausta realizuoti 34 kg paukštienos. Už grubius, besikartojančius pažeidimus įmonės direktoriui skirta 500 Lt bauda pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą.

kriminalai.com

šaltinis: VMVT info.