Žaidimas „Investuok į picą“ mokys atpažinti sukčiavimą atsiskaitant negrynaisiais pinigais

žaidimasLietuvos vartotojų institutas kviečia dalyvauti 12-18 m. jaunimą žaidime „Investuok į picą“, kurio pagrindiniai tikslai yra skatinti sąžiningo verslo kūrimą, išmokyti atpažinti  sukčiavimo atvejus atsiskaitant negrynaisiais pinigais. Žaidimas tęsis nuo2012 sausio18 d. iki 2012 vasario16 d. 17.00 val.(imtinai).

30 aukščiausius balus surinkusių žaidėjų bus pakviesti į baigiamąjį žaidimo renginį, kurio metu pasidalins nuomonėmis su verslo, finansų, vartotojų apsaugos specialistais. 3 geriausiųjų laukia vertingi prizai – kompiuteris, skaitmeninis fotoaparatas ir nešiojamas MP3 grotuvas.

Su visomis šio naujo žaidimo taisyklėmis galima susipažinti projekto tinklalapyje skyriuje „Žaidimas-konkursas“.

Žaidimas „Investuok į picą“ yra Lietuvos vartotojų instituto vykdomo projekto „Vartotojų informuotumo apie sukčiavimą atsiskaitant elektroninėmis mokėjimo priemonėmis didinimas“ dalis. Šį projektą iš dalies finansuoja Europos Komisijos Nusikalstamumo prevencijos ir kovos su nusikalstamumu 2009 m. programa, Lietuvos vartotojų institutas. Projekto partneriai – Policijos departamentas ir Lietuvos bankų asociacija.

kriminalai.com

šaltinis: Lietuvos vartotojų instituto info.