Baltarusiški rūkalai slėpti ir traukinio lubose, ir po sijonais

Savaitgalį traukinio Minskas – Vilnius vagono lubose pareigūnai vėl aptiko kontrabandinių cigarečių. Be to, šiuo maršrutu važiavusiame traukinyje sulaikytos dvi baltarusės, kontrabandinius rūkalus į Lietuvą vežusios po sijonais.

Šeštadienį Kenos geležinkelio kontrolės punkte pasieniečiai ir muitininkai tikrino iš Baltarusijos įvažiavusio traukinio Minskas – Vilnius keleivius ir vagonus. Pastaruoju metu šiuo maršrutu važiuojančiuose aukiniuose dažnai aptinkama kontrabandinių cigarečių, todėl pareigūnai jo patikrai skiria didesnį dėmesį.

Ir šeštadienį vieno iš vagono lubose nuėmę jų apdailą VSAT ir muitinės pareigūnai rado cigarečių. Iš šios slėptuvės jie ištraukė 1091 pakelį cigarečių su Baltarusijos banderolėmis. Kaip įprasta tokiais atvejais, nei traukinio keleiviai, nei jo personalas apie kontrabandinius rūkalus teigė nieko nežiną. Tyrimą dėl šio įvykio atlieka muitinės pareigūnai.

Sekmadienį tikrinant tuo pačiu maršrutu Minskas – Vilnius į Keną atvykusį traukinį pareigūnams įtartinos pasirodė dvi jo keleivės, 43-ejų ir 52-ejų Baltarusijos pilietės. Paaiškėjo, kad po sijonais jos slėpė daugiau kaip po 100 pakelių kontrabandinių cigarečių. Suskaičiuota, kad taip užsienietės į Lietuvą vežė 248 pakelius su Baltarusijos banderolėmis.

Moterys buvo išlaipintos iš traukinio, kuris pagal grafiką išvyko į Vilnių. Kenos muitininkai dėl kontrabandos baltarusėms pradėjo administracinių bylų teisenas.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos