Utenos apskrities policija ragina saugotis vagišių

Vasario 8 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas, kad buvo įsibrauta į garažą, esantį Utenoje, Vaižganto g., ir iš vidaus pagrobta: 4 tvoros tinklo rulonai, automobilio akumuliatorius, 4 kW elektrinis variklis. Žala – 720 litų.

Vasario 24 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad apie 7.50 val. buvo pastebėta, jog įsibrovus į maisto prekių parduotuvę, esančią Molėtų r. sav., Suginčių sen., Verbiškių k., pavogtos įvairios cigaretės, alkoholiniai gėrimai, pinigai iš kasos aparato. Žala tikslinama.

Vasario 26 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad iš gyvenamojo namo kieme įrengtos lauko rūkyklos pavogta apie 40 kg rūkytos mėsos.
Tokie ir panašūs pranešimai, kuomet apvagiami garažai, negyvenamos sodybos, sodo nameliai, registruojami nuolat. Policija įspėja, kad tokie objektai vagišiams yra lengvai prieinami, jeigu jie nesaugomi ar nėra įrengta signalizacija. Kaip vienas iš saugumo garantų gali būti ir turto draudimas nuo vagysčių.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos