Baltarusiškas cigaretes kontrabandininkai paslėpė melioracijos griovyje

kontrabanda Prie sienos su Baltarusija Purvėnų užkardos pareigūnai aptiko 3 tūkst. pakelių cigarečių. Jas kontrabandininkai bandė paslėpti melioracijos griovyje.

Antradienį vakare VSAT Varėnos rinktinės Purvėnų užkardos pasieniečiai tikrino valstybės sienos ruožą ties Šalčininkų rajono Tausiūnų kaimu. Netoli sienos esančiame melioracijos griovyje VSAT pareigūnai aptiko paslėptas 6 kartonines dėžes, kuriose buvo 3 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Į įvykio vietą atvykęs kinologas su tarnybiniu šunimi Seru nustatė, kad prie dėžių aptikti pėdsakai veda į Lietuvos gilumą. Aštuonerių metų belgų aviganis pėdsakais sekė apie 200 metrų iki Tausiūnų kaimo, tačiau čia jie dingo. Pasieniečiai su Seru dar iššukavo aplinkines vietoves, bet daugiau nieko įtartino neaptiko.

Manoma, kad šie rūkalai buvo tiesiog permesti per valstybės sienos liniją, nes ant aplinkinėse vietovėse Lietuvos pusėje įrengtos kontrolinės pėdsakų juostos sienos pažeidimo požymių nenustatyta.

Sulaikytų cigarečių vertė, skaičiuojant pagal Lietuvoje galiojančią muitinio vertinimo metodiką, yra daugiau nei 21 tūkst. litų. Rūkalai saugomi Purvėnų užkardoje.

kriminalai.com                           

šaltinis: VSAT Varėnos rinktinės info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *