Šilalės kriminalistai pasienyje su Lenkija sulaikė narkotikų kontrabandos krovinį (video)

narkotikai_milteliai_stalasŠilalės kriminalistai pasienyje su Lenkija sulaikė narkotikų kontrabandos krovinį

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato kriminalistai bendros operacijos su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnais metu Kalvarijų savivaldybėje sulaikė iš Lenkijos grįžtančius lietuvius, kurie su savimi gabeno didelį kiekį, įtariama, platinti Lietuvos rinkoje skirtas, narkotines medžiagas.

Sekmadienio popietę Trakėnų kaime (Kalvarijų sav.) esančioje degalinėje buvo sustabdytas tik ką į Lietuvos Respubliką įvažiavęs „VW Passat“, kuriame ant galinės sėdynės tarp kitų daiktų pareigūnai aptiko juodos spalvos plastikinę pakuotę su dideliu kiekiu augalinės kilmės medžiagos, kaip įtariama kanapių. Automobilio vairuotojas Kaune gyvenantis D. Š. (gimęs 1982 m.) ir keleivis Šilalės rajono gyventojas G. B. (gimęs 1970 m.) buvo sulaikyti.

Vykdant tolesnius tyrimo veiksmus savaitgalį dar daugiau, kaip įtariama, narkotinės medžiagos buvo paimta Klaipėdos mieste – sustabdytoje transporto priemonėje rastas didelis kiekis baltos spalvos miltelių, kaip įtariama, narkotinės psichotropinės medžiagos.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Antradienį teismas dviem mėnesiams leido suimti įtariamuosius D. Š. ir G. B. Narkotines medžiagas per valstybės sieną gabenusiems asmenims gresia laisvės atėmimas iki 10 metų.

kriminalai.com                           

šaltinis: Tauragės aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *