Nuotykiai vogtu automobiliu baigėsi už grotų

vogtas automobilis kalejimasPanevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Panevėžio aps. VPK) pareigūnai sulaikė tris įtariamuosius, kurie pavogtu automobiliu padarė avariją ir mėgino pabėgti nesumokėję už degalus.

2013 m. lapkričio 7 d. panevėžietis A. B., gimęs 1939 m., pranešė, kad dingo 1989 m. laidos pilkos spalvos automobilis „Audi 80″, kuris stovėjo namo kieme, Parko gatvėje. Panevėžio aps. VPK Nusikaltimų tyrimo biuro Autotransporto priemonių grobimo tyrimo skyriaus pareigūnai pradėjo dingusio automobilio paiešką.

Gavę informacijos iš Latvijos pareigūnų, kad lapkričio 7 d. registruotas eismo įvykis, kurio metu automobilis „Audi 80″ su lietuviškais registracijos numeriais nedaug apgadino kitą automobilį ir pasitraukė iš įvykio vietos, pareigūnai pradėjo transporto priemonės atpažinimo procedūras.

Lapkričio 8 d. gautas pranešimas iš kolegų Lietuvoje, kad pilko automobilio „Audi 80″ su Latvijos Respublikos registracijos numeriais vairuotojas degalinėje Alytaus rajone pylė degalų daugiau nei už 200 Lt ir nesumokėjo. Mėgindamas pabėgti nuo pareigūnų, vairuotojas nesuvaldė automobilio ir nulėkė į griovį. Iš automobilio išlipę 3 vyrai dar mėgino bėgti, tačiau buvo sulaikyti.

Paaiškėjo, kad vogtu automobiliu važinėjosi 3 latviai: A. B., gimęs 1989 m., gyvenantis Rygoje, E. K., gimęs 1987 m., gyvenantis Rygoje ir leidimą gyventi Latvijos Respublikoje turintis jaunuolis.

Dviem keliauninkams, Panevėžyje pavogusiems automobilį, Latvijoje apgadinusiems automobilį, pakeitusiems automobilio registracijos numerius vogtais ir nesumokėjusiems už degalus, teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 1 mėnesiui. Trečiam, tik nuotykių pabaigoje prisijungusiam jaunuoliui, skirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti.

kriminalai.com                           

šaltinis: Panevėžio aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *