Aptarti 2011 metų Marijampolės apskrities policijos veiklos rezultatai

mariampolės veiklos rezultataiMarijampolės kultūros centro posėdžių salėje sausio 27 dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau VPK) vadovybė ataskaitiniame susirinkime apžvelgė veiklos rezultatus per 2011 metus. Jau ne pirmi metai už savo veiklą atsiskaitome ne policijos sistemos darbuotojams ir kolegoms, bet Marijampolės apskrities savivaldos bei teisėsaugos vadovams. Susirinkime dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nariai Arvydas Vidžiūnas, Albinas Mitrulevičius, Vyriausybės atstovas Marijampolės apskričiai Paulius Uleckas, Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Vilkaviškio savivaldybės merai, Marijampolės ir aplinkinių rajonų teismų, prokuratūrų bei policijos komisariatų vadovai. Į susirinkimą buvo pakviesti ir žiniasklaidos atstovai. Aptarime dalyvavo ir Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla.

Marijampolės apskrities VPK veiklos rezultatus 2011 metais apžvelgė Marijampolės apskrities VPK Valdymo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Raimundas Marcinkevičius. Jis supažindino susirinkusiuosius su pagrindiniais rodikliais: nusikalstamų veikų tendencijomis ir jų tyrimu, saugaus eismo bei viešosios tvarkos rezultatų analize, administracinės praktikos rezultatais. Veiklos ataskaita susirinkusiems buvo demonstruojama skaidrėmis.

Marijampolės apskrities VPK viršininkas Skirmantas Andriušis padėkojo visiems už glaudų bendradarbiavimą ir bendrai atliktą darbą bei prašė savivaldybių merų finansiškai paremti policijos komisariatus šiais metais, nes ženkliai sumažinus policijos finansavimą, išgyventi bus labai sunku.

Seimo nariai, Vyriausybės atstovas Marijampolės apskričiai, savivaldybių merai, dėkojo pareigūnams už sunkų, pasiaukojantį bei nuoširdų darbą ir tarpusavio bendradarbiavimą. Pasidžiaugė besikeičiančiu policijos įvaizdžiu, paragino ir ateityje, šiuo visai šaliai nelengvu laikotarpiu, bendrai susitelkus, kovoti su negatyviais reiškiniais aptarnaujamoje teritorijoje. Teismų bei prokuratūrų atstovai turėjo policijai ir patarimų, ir pageidavimų organizuojant darbą.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla, padėkojo už glaudų policijos pareigūnų bendradarbiavimą su visuomene, savivalda bei teisėsaugos institucijomis, supažindino su 2012 metų finansavimu, policijos sistemos prioritetinėmis kryptimis ateinantiems metams, palinkėjo Marijampolės apskrities VPK vadovams išlaikyti darbo rezultatus tokius, kokie jie buvo 2011 metais ir juos dar pagerinti.

kriminalai.com

šaltinis: Marijampolės apskr. VPK info.