Kretingoje rasta gausybė naminės degtinės ir kontrabandinių cigarečių

naminė degtinė kontrabandinės cigaretėsVykdydami teisėtvarkos pažeidimų, susijusių su nelegaliu alkoholiu, kitomis nelegaliomis akcizinėmis prekėmis, ir nusikalstamų veikų užkardymą Kretingos rajono policijos komisariato Kriminalinės bei Viešosios policijos skyrių pareigūnai 2012-01-27 apie 13.04 val. Kretingos mieste, Geležinkelio gatvėje, ties namu Nr. 32, sustabdė ir patikrino automobilį „Mercedes Benz“ ,  kurį vairavo R. M., gim. 1975 m. Automobilio salone buvo rasta ir paimta: trys plastikiniai 10 litrų talpos bakeliai, kuriuose buvo apie 30 litrų bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, bei 30 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Siekiant išsamiai atskleisti nusikalstamą veiką, tinkamai pritaikyti baudžiamąjį įstatymą dėl draudžiamų laikyti daiktų galimo slėpimo, buvo atliktos kratos sulaikytosios bei su ja įtariamai susijusių asmenų namuose bei pagalbinėse patalpose, kurių metu R.M.  namuose rasta ir paimta vienas 1 litro talpos plastikinis butelis, pripildytas bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, vienas 3 litrų talpos stiklainis, iki pusės pripildytas raudono skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, ir dviejų rūšių 15 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Garaže rastas ir paimtas 21 plastikinis indas, nuo 5 iki 10 litrų talpos, kuriuose buvo apie 190 litrų bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, 4 rūšių 2713 pakelių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 1d. bei dministracinė teisena pagal LR ATPK 177,163 (2) str.

Gerbiami rajono gyventojai, prašome nelikti abejingais daromiems teisės pažeidimams. Apie turimą informacija dėl teisėtvarkos pažeidimų, susijusių su nelegaliu alkoholiu, kitomis nelegaliomis akcizinėmis prekėmis prašome pranešti policijos pareigūnams telefonais 79100; 75713 arba bendruoju pagalbos telefonu 112. Iš anksto dėkojame.

kriminalai.com

šaltinis: Kretingos r. PK info.