Žmonių padėkų sulaukę patruliai: „Tai – mūsų kasdienybė“

Žmonių padėkų sulaukę patruliai: „Tai – mūsų kasdienybė“

Virginijus Lidys ir Gitas Jurevičius
Virginijus Lidys ir Gitas Jurevičius

„Dauguma lieja pyktį ant policijos darbuotojų, bet, mielieji, nedarykit blogo ir tada policijos darbuotojai tikrai taps mūsų saugumo ir gyvybės gelbėtojais“,- tokią poziciją savo padėkos laiške išreiškė raseiniškė Marytė Blavaščiūnienė. Ji dėkoja Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro Patrulių kuopos vyriausiajam patruliui Virginijui Lidžiui ir specialistui Gitui Jurevičiui. Gyvenimas šią moterį su pareigūnais suvedė kritinė jos gyvenime situacija.

Moteriai prieš 10 dienų buvo atlikta operacija. Ji buvo namuose, tačiau jautėsi prastai. Skausmas vis stiprėjo, moteris kartais netekdavo sąmonės. Jos draugas, nebežinodamas ko griebtis, ryžosi pagalbos ieškoti Šiauliuose. Jis ligonę nunešė į mašiną ir, sėdęs už vairo, pasuko link Šiaulių. Moteris sąmonės prašviesėjimo momentais matė, kad vyras be galo nervinasi. Nervintis buvo ko – jo moteriai blogai, Šiauliai – jam nepažįstamas miestas, visai neaišku, kur ieškoti ligoninės, o kiekviena minutė – gyvybiškai be galo brangi.

Pareigūnai operatyviai palydėjo

Patruliai Renata ir Laimutis
Renata Ruškutė ir Laimutis Ramonas

Ir tuo metu jų kelyje pasitaikė Šiaulių aps. VPK Kelių policijos biuro patrulių ekipažas – vyriausiasis patrulis Virginijus Lidys ir specialistas Gitas Jurevičius. Raseiniškiai paprašė jų pagalbos. Pareigūnai operatyviai juos palydėjo iki Šiaulių, pakelyje susisiekė su medikais, kurie juos pasitiko Gegužių gatvėje įvažiavusius į miestą.

Pagalba moteriai buvo suteikta laiku. Ji savo laiške džiaugiasi, kad „yra dar tokių gerų darbuotojų, kuriems abu su draugu galime tik žemai nulenkti galvą už jų geranoriškumą, nes man galėjo baigtis tragiškai“.

Daliai Giedraitienei iš Radviliškio įspūdį paliko jos dukros susitikimas su kitais dviem Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro Patrulių kuopos pareigūnais – Renata Ruškute ir Laimučiu Ramonu. Savo padėkos laiške ji dėkoja jiems už gerumą ir rūpestingumą.

Moteris rašo, kad šių metų vasario 3 dieną jos dukrą, važiavusią į Klaipėdą, ištiko nelaimė – Šiaulių rajone, ties Lukšiais, ji nepastebėjo, kad prieš ją važiavusi automašina pradėjo stabdyti, ir atsitrenkė į ją. Buvo iškviesta kelių policija. Atvažiavę pareigūnai pirmiausia paklausė, kaip jaučiasi vairuotoja, ar stipriai nenukentėjo, ar viskas gerai. Paskui, atlikę jiems priklausantį darbą, jie pasirūpino, kad sudaužytas automobilis būtų saugiai pargabentas į Radviliškį.

Dalia Giedraitienė rašo „Už tai patruliams Renatai Ruškutei ir Laimučiui Ramonui esame labai dėkingi. Bet svarbiausia, tie pareigūnai nuramino mūsų dukrą. Šiais laikais tokių gerų ir jautrių žmonių nedaug.“

21-nerius metus policijoje dirbantis Laimutis Ramonas šypsosi: „Tai – ne pirmas ir ne paskutinis kartas, kai taip padedame žmonėms. Tai mūsų kasdienybė. Ir tai darome tikrai ne dėl padėkos. Toks jau mūsų darbas. Bet labai malonu, kai žmonės tai pastebi ir vertina.“

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.