Sulaikyti narkotines medžiagas per sieną gabenę asmenys

narkotikaiSulaikyti narkotines medžiagas per sieną gabenę asmenys

Vasario 5-osios pavakarę, apie 19.00 val., Šiaulių apskrities policijos Šiaulių rajono kriminalistai, aktyviai bendradarbiaudami su kitų teisėsaugos institucijų kriminalinės žvalgybos padalinių pareigūnais ir pasitelkę kinologus bei tarnybinius šunis, sulaikė tris automobiliu narkotines medžiagas gabenusius asmenis.

Asmenys į teisėsaugos akiratį pateko, kai praėjusių metų pabaigoje pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams. Šiaulių rajono kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, atlikę kriminalinės žvalgybos, ikiteisminio tyrimo veiksmus, surinko pakankamai duomenų, bylojančių, kad narkotinių medžiagų platinimu įtariama grupelė jaunuolių įsigyti kvaišalų vyksta į Latviją.

Bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais, jie vasario 5-ąją Kalvių pasienio poste sustabdė ir patikrino iš Latvijos grįžtantį automobilį PEUGEOT 307, nes kilo įtarimas, kad automobiliu gali būti vežamos narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Padedant pasieniečių tarnybiniam šuniui, automobilio salone, po priekine keleivio sėdyne, rastas paslėptas polietileninis paketas su, įtariama, narkotinėmis medžiagomis. Šiuo automobiliu važiavo Šiaulių miesto gyventojai – devyniolikmečiai B. R. ir R. B. bei šešiolikmetis A. Ch.

Automobilio kratos metu buvo rasta ir paimta 60 gramų augalinės kilmės narkotinių medžiagų. Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir 48 valandoms uždaryti į areštinę. Sulaikytiesiems  B. R., R. B. ir A. Ch. pareikšti įtarimai dėl kontrabandos, tai yra, dėl narkotinių, psichotropinių medžiagų gabenimo per Lietuvos Respublikos valstybės sieną, neturint leidimo.

Vasario 7 d. Šiaulių apylinkės teismas sprendė klausimą dėl kardomųjų priemonių skyrimo šiems įtariamiesiems.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *