Žmonių aukų sausio 19 d. gaisruose buvo išvengta

GaisrasPraėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 23 gaisrai ir 10 atliktų kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų vakarykščiuose gaisruose buvo išvengta.

Vakar po pietų Molėtų rajono Verbiškių kaime dėl krosnies ir dūmtraukio įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė R. B. vieno aukšto individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu apdegė medinės pertvaros tarp krosnies ir dūmtraukio, aprūko kambario lubos. Ugnis smarkiau neįsiliepsnojo ir buvo užgesinta atskubėjusių ugniagesių.

Kauno rajono Arlaviškių kaime vakar po pietų užliepsnojo sudėtinis pastatas, kurio vienoje dalyje yra įrengtas butas, o kita dalis skirta namų ūkiui. Per gaisrą nudegė virš gyvenamojo būsto įrengta palėpė ir stogas, išdegė kambarys ir virtuvė. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vakar pavakary Kupiškyje, Kalkyno gatvėje, gaisras kilo M. J. individualiame name. Atvykę ugniagesiai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėjo į uždūmintas patalpas ir išvedė laukan 2 ten buvusius asmenis, kurie medikų pagalbos atsisakė. Gaisro metu apdegė šalia krosnies sukrauti drabužiai.

Pakruojo rajono Rozalimo miestelyje vakar vakare užsidegė J. Č. dviejų aukštų gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastatas degė atvira liepsna. Per gaisrą nudegė namo stogas, išdegė medinis perdengimas, aprūko ir vandeniu buvo sulieti kambariai ir juose buvę baldai bei namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Vilkaviškio rajono Pašeimenių kaime vakar vakare taip pat užsidegė individualus gyvenamasis namas. Čia per gaisrą apdegė tik namo vidaus siena, ir ugnis buvo greitai užgesinta.

Dar vienas individualus gyvenamasis namas liepsnojo šiąnakt Šiaulių rajono Kuršėnų mieste. Gaisro metu išdegė medinis perdengimas, nuardyta apdegusi lubų apdaila, vandeniu sulieti namų apyvokos daiktai. Įvykis tiriamas.

Zarasų gelbėtojai vakar iš Sartų ežero gelbėjo ledo properšoje atsidūrusį šunį. Atvykę ugniagesiai ištiesė ant netvirto ledo ištraukiamąsias kopėčias, pasiekė properšoje įstrigusį šunį ir saugiai nugabeno jį į krantą.

Dar kartą įspėjame, kad ledas ant mūsų šalies vandens telkinių netvirtas, todėl lipti ant jo yra nesaugu ir pavojinga.

kriminalai.com

šaltinis: VPGD info.