Žmogų nužudęs ir kūną ilgai slėpęs kaunietis 11 metų praleis už grotų

kalejimasKauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį Kauno rajono gyventojui S. Ž. (gim. 1973 m.), kuris pripažintas kaltu dėl žmogaus nužudymo. Jam paskirta 11 metų laisvės atėmimo bausmė.

Anksčiau penkis kartus teistas vyras nuteistas už tai, kad 2009 m. birželio 30 d. asmeninio konflikto su nukentėjusiuoju metu, tyčia sudavė jam rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas bei sumušė krūtinę ir galvą. Nuo patirtų galvos smegenų ir plaučių sužeidimų nukentėjusysis įvykio vietoje mirė.

Kaltinamasis S. Ž., padaręs jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką, prisipažino ir nurodė, kad su sugyventine ir vaikais gyveno nukentėjusiojo namuose, paaiškino, kad yra sveikas žmogus, bet labai ūmaus būdo – jei kas jį sunervina, jis nesivaldo. S. Ž. teigė, kad nusikaltimo dieną nukentėjusysis pareikalavo mokėti 100 litų nuomos mokestį už tai, kad gyvena jo sodyboje. Tai kaltinamąjį supykdė ir jis pradėjo mušti nukentėjusįjį. S. Ž. paaiškino, kad kitą rytą užrito nužudytojo kūną ant storos plėvelės ir ant jos nutempė iki tvarto, kur kūną apdėjo žolėmis. Kaltinamasis S. Ž. nurodė, kad grįžęs pavakary pievoje iškasė maždaug metro gylio duobę ir įmetęs lavoną, užkasė žemėmis. Jis paaiškino, kad slėpė nusikaltimo pėdsakus, nes bijojo atsakomybės už padarytą nusikaltimą ir nuoširdžiai gailisi.

Kauno apygardos teismas, įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus, kaltinamąjį S. Ž. pripažino kaltu ir paskyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę. Ją paskirta atlikti pataisos namuose. Teismas taip pat priteisė atlyginti nukentėjusiojo seseriai 1 608 Lt turtinę žalą.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

kriminalai.com

šaltinis: KAT info.