Vilniaus prevencijos padalinių sėkmingas bendradarbiavimas davė gerų rezultatų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Vilkpėdės ir Naujininkų policijos nuovadų pareigūnai, siekdami užkardinti ir išaiškinti nelegalios akcizais apmokestinamų prekių apyvartos atvejus, šių metų vasario 21 d. pagal turimą informaciją surengė reidą Žemųjų Panerių mikrorajone. Viename iš Vaduvos g. esančių butų rasti ir paimti 445 pakeliai kontrabandiniu būdu į Lietuvos Respubliką įvežtų cigarečių, kurių vertė – 3 087 Lt.

Buto savininkei S. K. (gimusiai 1981 m.) surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) 3 d. (užtraukia baudą nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo). Byla bus perduota Vilniaus m. 2 apylinkės teismui.

Vilkpėdės policijos nuovados pareigūnai ir ateityje, gavę tokio pobūdžio informaciją, bendradarbiaus su komisariato Prevencijos padalinio ir Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais, siekdami atskleisti ir užkardyti tokio pobūdžio teisės pažeidimus.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus m. 2-ojo PK Vilkpėdės ir Naujininkų policijos nuovadų info.

Posted Under
Be kategorijos