Vilniaus policija sulaikė grupuotę, pas įtariamuosius rasta ginklų ir narkotikų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė įtariamuosius bei aptiko didelį kiekį narkotinių ir psichotropinių medžiagų, ginklų.

Šių metų vasario 7-8 dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai vykdė tikslines policines priemones, siekdami išaiškinti sostinės gatvėse veikusį narkotinių medžiagų platinimo tinklą.

Priemonių metu buvo sulaikyti asmenys, paimtas labai didelis kiekis narkotinių ir psichotropinių medžiagų, ginklų. Laikinai sulaikyti trys asmenys, organizavę ir vykdę kvaišalų prekybą. Atlikus neatidėliotinus procesinius veiksmus sulaikytųjų gyvenamosiose vietose ir garažuose, naudojamuose kaip slėptuvės, paimta, įtariama, kanapių ir jų dalių, hašišo, ekstazio tablečių, amfetamino. Taip pat rasta ir paimta kovinių ginklų, šaudmenų ir bei kovinių granatų.
Ruošiamasi kreiptis į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo sulaikytiesiems asmenims.

Tenka apgailestauti, kad į policijos operacijos vietą gausiai susirinkę žurnalistai savo žingeidumą tenkino ypač beatodairiškai, nesusimąstydami, kad pareigūnų aptikto „arsenalo“ sprogmenys gali grėsti jų pačių, kitų aplink buvusių žmonių gyvybei. Belieka konstatuoti nemalonią tiesą, kad dėl šios susidariusios padėties, jos pasekmių, Vilniaus apskrities policijos įstaigos kriminalistai buvo priversti nutraukti policinę operaciją jos nebaigę taip, kaip buvo planuota.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos