Demaskuotas kvaišalų platintojų tinklas

Neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis kontroliuojantys Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, neleisdami atsitokėti, vieną po kito nuo visuomenės izoliuoja kvaišalų platintojus.

Vasario 2-osios vakare buvo sulaikyti trys narkotinių medžiagų platinimu įtariami asmenys: 33 metų Pasvalio r. gyventojas M. K., 47 metų šiaulietis J. G. ir 27 metų jo sūnus A. G. Pastarasis dėl analogiškos neteisėtos veiklos pareigūnams įkliuvo jau ne pirmą kartą. Teismas sankcionavo visų sulaikytųjų suėmimą trims mėnesiams. Kriminalistai, išardę automobilį„Honda Civic“ ir išmontavę automobilio padangas, jose rado apie 4,5 kg „žolės“ ir kanapių dervos. Radinio vertė, manoma, gali siekti 100 000 litų.

Ardydami šį narkotikų platintojų tinklą, vasario 5-osios vakare Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai tęsė priemones ir, atlikę kratą 38 metų šiauliečio K. B. namuose, ir rado apie 1,8 kg, įtariama, marihuanos bei 7 000 litų, kurie gauti, įtariama, iš neteisėtos veiklos. Dėl neteisėto disponavimo dideliu kiekiu narkotinių medžiagų, turint tikslą jas platinti, jam pareikšti įtarimai, vyras trims mėnesiams suimtas. Pareigūnų akiratyje jis buvo nuolat, nes 1996 metais jis buvo nuteistas už vagystę ir, atlikdamas bausmę, dar kartą teistas – už tai, kad su kitais kalinamaisiais 1997 metais Pravieniškių pataisos darbų kolonijoje sukurstė riaušes.

Vasario 7 d. pareigūnų smūgis suduotas dar vienam kvaišalų platintojui. 45 metų G. U. pareigūnams irgi žinomas. Pastaruoju metu jam daugiau dėmesio skirta, kadangi pastebėta, kad namo, kuriame jis gyvena, laiptinėje, pašto dėžutėse nuolat mėtosi panaudoti švirkštai. Vyras ir pats piktnaudžiauja narkotinėmis medžiagomis. 2007 metais jis buvo sulaikytas vairuojantis apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų, šių metų vasario 7-ąją jis taip pat vairavo automobilį nuo jų apsvaigęs. Jo namuose atlikę kratą, kriminalistai rado apie 5 g, įtariama, heroino ir apie 20 g, įtariama amfetamino. Be to, kratos metu buvo paimta ir 11 000 litų, kurie taip pat įtariami esantys iš neteisėtos veiklos. G. U. uždarytas į areštinę, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomi, turint tikslą jas platinti. Vyras dėl analogiškos neteisėtos veiklos įkliūna jau ne pirmą kartą. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis 2002 metais jis jau buvo teistas.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos