Vilniaus baruose užfiksuoti pažeidimai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai kartu su narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento specialistėmis bei valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojais pagal turimą informaciją šių metų sausio 27 d. tikrino barus, kurie po 22.00 val. prekiauja alkoholiu. Buvo patikrinti 5 barai, iš jų 3 baruose buvo nesilaikoma Alkoholio kontrolės įstatyme numatytų reikalavimų, t. y. barmenai neišpilstė alkoholio ir neužtikrino, kad pirkėjai alkoholį vartotų tik vietoje, o ne išsineštų.

UAB „Naktinukas“, UAB „Naktida“ ir UAB „Darija“ barmenams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 164 str. 3 d.

2011 m. spalio 11 d. Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimo ir papildymo bei Įstatymo papildymo 16¹ straipsniu įstatymo projekto aiškinamajame rašte nurodyta, kad įstatymo projektu nustatyta įmonių pareiga užtikrinti, kad alkoholiniai gėrimai nebūtų išnešami iš viešojo maitinimo įstaigų. Dėl ekonominių sankcijų taikymo juridiniams asmenims patikrinimą atlieka narkotikų, tabako ir alkoholio departamentas.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Vilniaus m.1-ojo PK info.

Posted Under
Be kategorijos