Vilkaviškio rajono gyventoja rūkalus gabeno automobilio bamperyje

vilkaviskis kontrabandaVilkaviškio rajono gyventoja iš Kaliningrado srities kontrabandines cigaretes gabeno automobilio bamperyje bei slėptuvėje bagažinėje.

Ketvirtadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiai Kybartų pasienio kontrolės punkte patikrino iš Kaliningrado srities grįžtančios 55-erių Vilkaviškio rajono gyventojos ir jos vairuojamo automobilio „Audi 100“ dokumentus. Jie buvo tvarkingi.

Tačiau rizikos faktorius išmanantiems Kybartų pasieniečiams kilo įtarimų, kad moteris gali gabenti draudžiamų prekių. VSAT pareigūnai kartu su Kybartų punkte dirbančiais kolegomis iš Kauno teritorinės muitinės atliko nuodugnų „Audi 100“  patikrinimą. Jo metu automobilio priekiniame bamperyje ir bagažinėje po apdailos detalėmis, ertmėse prie sparnų, buvo rasta 600 pakelių cigarečių „Golden Gate“ ir 18 pakelių cigarečių „Marlboro“ be akcizo ženklų.

Muitinės pareigūnai dėl kontrabandos vairuotojai pradėjo administracinės bylos teiseną. Moteriai gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. Lt ir automobilio konfiskavimas.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.