Viename gaisre ugnis vakar traumavo 2 gyventojus

ugnisPraėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 13 gesintų gaisrų ir 11 atliktų kitų gelbėjimo darbų. Viename gaisre ugnis vakar traumavo 2 gyventojus.

Šis gaisras vakar vakare kilo Vilniuje, Žolyno gatvėje esančiame bendrabutyje. Iškviesti ugniagesiai iš degančio buto trečiame aukšte  išvedė 50-metį vyrą, kuris dėl rankų nudegimų ir apsinuodijimo dūmais buvo išvežtas į ligoninę. Iš šalia esančio buto per langą buvo iškelti vyras ir moteris, kuriems medikai pagalbą suteikė vietoje. Dar viena moteris į medikus kreipėsi pagalbos dėl dūmų apsinuodijimo. Nukentėjusioji buvo išvežta į ligoninę. Be to, iš pastato buvo evakuota 24 namo gyventojai, du iš jų kūdikiai ir 2 vaikai, kuriuos gelbėtojai išnešė ant rankų. Per gaisrą išdegė kambarys, aprūko trečias aukštas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vakar ryte Klaipėdoje, Kooperacijos gatvėje, gaisras kilo apleistame nustatinėjamo savininko pastate. Čia mūriniame name buvo padegtos sukrautos padangos. Atvykę ugniagesiai užgesino degančias padangas.

Dar vienas gaisras Klaipėdoje, Pievų Tako gatvėje kilo vakar popiet. Čia irgi apleistame dviejų aukštų pastate buvo padegtos viduje sukrautos šiukšlės ir sendaikčiai. Iškviesti ugniagesiai taip pat užgesino ugnį.

Šiąnakt Kaune, Šilainių plente gaisras kilo Romainių tuberkuliozinėje klinikinėje ligoninėje. Čia dėl neatsargaus žmogaus elgesio palatoje užsidegė patalynė. Per gaisrą iš keturių palatų buvo evakuota 10 ligonių. Atskubėję ugniagesiai greitai likvidavo gaisrą ir liepsnos smarkiau neišplito.

kriminalai.com

šaltinis: PAGD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *