Neteisėtas keleivių pervežimas (video)

keleiviaiVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų apie neteisėtą keleivių vežimą, vasario 8 d. Elektrėnuose kartu su Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie LR susisiekimo ministerijos pareigūnais vykdė bendrą priemonę šiems pažeidimams nustatyti.

Stebint autobusų stotelę buvo užfiksuotas autobusiukas VW TRANSPORTER su Švedijos valstybiniais numeriais, į kurį įsėdo grupė keleivių. Sustabdžius patikrinimui buvo nustatyta, kad automobilio vairuotojas E. V. sistemingai, už atlygį vertėsi keleivių pervežimu maršrutu Kaunas – Vilnius – Kaunas.

E. V. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 142 (11) str. 1 d. (Ne iš anksto sudarytos ir (ar) neturinčios bendro kelionės tikslo keleivių grupės rinkimas ar vežimas arba keleivių grupės vežimas nepateikus iš anksto sudarytos keleivių vežimo sutarties ir (ar) keleivių vežimo lapo ar pateikus neužpildytus dokumentus – užtraukia baudą vairuotojui nuo dviejų šimtų penkiasdešimties iki penkių šimtų litų arba įmonės vadovui ar jo įgaliotam asmeniui, kuriam pavesta vadovauti keleivių vežimo veiklai, – nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų).

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Elektrėnų r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *