Vandalus šventiniu laikotarpiu atlaikęs „Pasakų namelis“ džiugins darželio auklėtinius

pasaku namelis
Pasakų namelis padovanotas „Žvaigždutei“ – UAB „Eternit Baltic“ nuotr.

Nuo kalėdinio kriminalo nukentėjęs namelis atlaikė šventinį laikotarpį ir jau nuo šiandien džiugins Naujosios Akmenės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtinius. Namelis saugiai nuvežtas iš centrinės miesto aikštės į lopšelį-darželį, kurio kieme jam paruošta vieta po medžiu. Vaikai jau žino, kad čia galės piešti, žaisti, pasėdėti, o darželio atstovai patino, kad namelyje ir prie jo rengs įvairius renginius bei užsiėmimus.

„Žvaigždutės“ bendruomenė nuoširdžiai dėkoja, kad būtent mums atiteko ši vertinga dovana. Sužinoję, kad namelis atkeliaus pas mus, auklėtiniai kartu su savo tėveliais vakar aplankė namelį miesto aikštėje ir didžiuodamiesi pranešė, jog būtent jų piešti atvirukai nulėmė, kad gražusis namelis puoš jų darželio kiemą“ – džiaugėsi lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktorė Irena Krištapaitienė.

Vaikai labai laukė atvykstančio namelio. Pasidabinę pieštomis ir tikromis šypsenomis, plakatais su dėkojančiais užrašais, vaikai pro langą stebėjo kaip namelis atvežamas ir pastatomas darželio kieme, mojavo jam ir pažadėjo jame žaisti.

Namelio perdavimo šventėje dalyvavęs Naujosios Akmenės miesto seniūnas Rimvydas Juozapavičius dėkojo UAB „Eternit Baltic“ kolektyvui už iniciatyvą, norą praskaidrinti bendruomenės gyvenimą.

„Labai šaunu, kad sužinoję apie namelio nuniokojimą, miestiečiai pradėjo jį saugoti. Bijojome, kad sutinkant Naujuosius Metus namelis nukentės ir jo nebus galima panaudoti kur nors kitur, tačiau viskas įvyko labai sklandžiai – komentavo Eternit Baltic atstovas Linas Kriščiūnas, kuris buvo atsakingas už namelio projektavimą ir statybą. – Namelis padarytas iš mūsų medžiagų, kurios yra nedegios, nekenksmingos aplinkai ir patvarios, dėl to, manome, kad jis bus saugi vieta vaikams žaisti“ – pridūrė L. Kriščiūnas.

kriminalai.com

šaltinis:  UAB „Eternit Baltic“ info.