Vairuotojas pamiršo susimokėti už degalus (video)

Vairuotojas pamiršo susimokėti už degalus

Policijos pareigūnai kreipiasi į Jurbarko miesto ir rajono gyventojus bei prašo pagalbos, kurie š.m. vasario 5 d. apie 20 val. 10 min., degalinėje ,,Ventus“, esančioje Muitinės g., 32, Jurbarko mieste, matė asmenį, kuris atvažiavęs tamsiai mėlynos spalvos automobiliu ,,Volkswagen“, valstybinis numeris nenustatytas (tačiau ant minėto automobilio buvo kitos valstybės nenustatytas numeris galimai Nr. VEC 04066). Vaikinas į aukščiau minėtą automobilį užsipylė apie 72 litrus dyzelinio kuro, bei išvažiavo nesusimokėjęs.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad tai jau nebe pirmas kartas, kai vyriškis ,,pamiršta“ susimokėti už degalus, kuris taip pat š.m. vasario 3 d., apie 21 val. 20 min., degalinėje ,,Ventus“, esančioje Nemuno g., Kidulių sen., Šakių r., užsipylė apie 65 litrus dyzelinio, bei išvažiavo nesusimokėjęs.

Asmenis atpažinusius vyriškį, ar jo vairuojamą transporto priemonę, prašome pranešti Tauragės aps. VPK Jurbarko r. PK pareigūnams (adresu Kauno g. 28, Jurbarkas), Bendrojo pagalbos centro telefonais 02, 112 arba 8 447 71257, 869853002.

Vairuotojas ,,pamiršo“ susimokėti už degalus:

kriminalai.com
Tauragės apskr. VPK Jurbarko r. PK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį