Vagišius iš Šiaulių operatyviai sulaikė Akmenės rajono policijos pareigūnai

Akmenės rajono policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai, gavę pranešimą, operatyviai sulaikė du įtariamus šiauliečius, kurie šių metų vasario 2 dieną, manoma, įvykdė vagystes iš Naujosios Akmenės mieste esančių prekybos centrų „Norfa“, „Maxima“, „Grūstė“ ir parduotuvės „Techasas“.

Prekybos centro „Maxima“ apsaugos darbuotojas policijai pranešė, kad pastebėjo išeinančius du įtartinus asmenis, kurie parduotuvėje galimai įvykdė vagystę. Kriminalinės policijos pareigūnai operatyviai ėmėsi paieškos priemonių ir vakare, kelyje Naujoji Akmenė – Venta, sulaikė du įtariamuosius. 47-ių metų A. B. ir 41-ių metų E. J., Šiaulių miesto gyventojų automobilyje, buvo surasti pavogti įvairūs maisto produktai ir filmavimo kamera, kurią vagišiai taip pat nugvelbė iš parduotuvės.

A. B. ir E. J. policijos pareigūnams gerai pažįstami – anksčiau jau daug kartų teisti už vagystes. Sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę dviem paroms, vėliau jiems skirta kardomoji priemonė – įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Už svetimo turto grobimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK Akmenės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos