Ignalinoje operatyviai sulaikytas asmuo, ketinęs apiplėšti moterį

Ignalinos PK nuotr.

Vasario 5 d., apie 18 val., Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariate buvo gautas 38-erių metų vilnietės pranešimas, kad Ignalinoje, Geležinkelio g., autobusų stotyje, nepažįstamas vyras grasindamas peiliu, kurį pridėjęs laikė prie gerklės, reikalavo pinigų, tačiau priėjus pranešėjos seseriai – vyras pasišalino.

Policijos pareigūnai, atvykę į įvykio vietą, įtariamojo jau neberado, tačiau nedelsiant buvo pradėta paieška. Profesionalaus ir operatyvaus pareigūnų darbo dėka, netoliese buvo sulaikytas anksčiau teistas 59-erių metų Zarasų rajono gyventojas V. P.

Įtariamasis buvo pristatytas į policijos komisariatą, jam nustatytas 0,73 promilės girtumas. Atliekant procesinius veiksmus, plėšikas pats prisipažino, kad įvykdė nusikalstamą veiką. Pas jį buvo rastas ir paimtas peilis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikaltimo, numatyto Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. 1 d. ir 180 str. 2 d. (pasikėsinimas įvykdyti plėšimą panaudojant peilį). Už padarytą nusikaltimą vyrui gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų. Šiuo metu V. P. uždarytas į areštinę 48 val.

Šiandien Ignalinos rajono apylinkės prokurorai spręs, ar šią bylą galės baigti pagreitinto proceso tvarka.

ktiminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK Ignalinos PK info.

Posted Under
Be kategorijos