Užstatas už narkotikus – pasas

kodeksasUžstatas už narkotikus – pasas

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Vitalijus Gulenkovas drauge su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnais išnarpliojo dar vieną bylą dėl neteisėto narkotinių medžiagų įgijimo, laikymo ir platinimo. Baudžiamojon atsakomybėn patraukti keturi klaipėdiečiai.

Ikiteisminį tyrimą atlikę pareigūnai turėjo duomenų, kad anksčiau teisėsaugos akiratyje jau buvęs ir 2 kartus už panašius nusikaltimus teistas 26 m. klaipėdietis prekiauja heroinu, tad A. J. stebėjo tol, kol šis įkliuvo. Pernai metų rugsėjį vienoje iš Klaipėdoje esančių autobusų stotelių jis pardavė 2 folijos lankstinukus su heroinu savo vienmečiui pažįstamam D. M. Tačiau tai vaikino nesustabdė. Išėjęs iš areštinės vos po poros mėnesių jis ir vėl buvo sulaikytas. Tąkart 3 folijos lankstinukus su heroinu jis pardavė 4 kartus teistai klaipėdietei O. L.

Ikiteisminio tyrimo metu taip pat nustatyta, kad A. J. narkotikus pardavimui įsigijo iš du kartus teisto V. Ž. Klaipėdiečio namuose atliktos kratos metu rastas A. J. vardu išduotas pasas, kurį jis laikė kaip užstatą už parduotus narkotikus.

Visi kaltinamieji dėl padarytų nusikalstamų veikų savo kaltę pripažino visiškai.

Kaltinamiesiems A. J. ir V. Ž. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 2 iki 8 metų. V. Ž. dar teks atsakyti ir už neteisėtą asmens dokumento laikymą. Už tai jam gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimo bausmė iki 6 metų. Kaltinamiesiems D. M. ir O. L. už neteisėtą narkotinių medžiagų įgijimą ir laikymą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimo bausmė iki 2 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Generalinės prokuratūros informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *