Tūkstančiai atšvaitų pasklido rugsėjo 1-ąją

saugus pirmokas akcijaTūkstančiai atšvaitų pasklido rugsėjo 1-ąją

Rugsėjo 1-ąją kartu su prasidėjusiu rudeniu į mokyklos suolus grįžta moksleiviai. Mokslo ir žinių dieną policijos pareigūnai taip pat neaplenkia mokyklų. Kauno apskrities policijos prižiūrimoje teritorijoje pasklido tūkstančiai atšvaitų, kuriuos pareigūnai įteikė ikimokyklinukams bei į pirmą klasę pradėjusiems eiti moksleiviams.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai jau ketvirtus metus vykdo akciją „Saugus pirmokas“, kurios metu vyksta į ugdymo įstaigas sveikinti susirinkusių moksleivių ir padovanoja jiems mažą, tačiau labai svarbią dovanėlę – atšvaitą – pačią geriausią bendravimo su vairuotoju priemonę.

moksleiviaiRugsėjo pirmosios rytą buvo aplankyta virš 100 mokyklų, kuriose visiems pirmokams buvo padovanoti atšvaitai. Šiemet Kauno apskrityje į pirmą klasę žengė beveik 6 tūkstančiai pirmokų, kuriuos mokyklose sveikino daugiau nei 100 pareigūnų ir policijos bičiulis Amsis.

Prie akcijos „Saugus pirmokas“ tradiciškai prisijungė ir UAB „Kesko Senukai“, o  „Savaitraštis Kaunui“ inicijavo akciją „Padovanok atšvaitą pirmokui“ ir taip padėjo policijos pareigūnams rinkti atšvaitus, skirtus pirmokams ir į paruošiamąsias klases einantiems mažiesiems. Šiai socialiniai akcijai neliko abejinga „Vičiūnai Group“, kuri taip pat padovanojo ne vieną tūkstantį atšvaitų.

Pareigūnai tikisi, kad visi padovanoti atšvaitai bus dėvėti matomose vietose ir mažieji eismo dalyviai neliks nepastebėti tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui.

mokytojai moksleiviai policijos biciulis amsis rugsejo pirmoji policijos biciulis amsis moksleiviai policijos biciulis amsis

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *