Utenos policijos įspėja turgaus prekiautojus

policija utena turgelisSiekiant aktyvinti prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimų užkardymą ir informacijos prekiautojams suteikimą, sausio 17 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio iniciatyva buvo organizuotas informacinių pranešimų iškabinimas Utenos miesto centrinės turgavietės prieigose. Apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėjai Ramūnas Puodžiukas ir Lygaudas Sinica turgavietės prieigose pritvirtino informacinius pranešimus, kuriuose nurodyta, kad pagal Utenos rajono tarybos patvirtintas „Prekybos turgavietėse ir viešosiose vietose taisykles” prekiauti viešosiose vietose galima tik sumokėjus patvirtintą rinkliavą ir gavus seniūno leidimą.

Pranešimuose pateikiama informacija apie administracinę atsakomybę už prekybos viešoje vietoje taisyklių pažeidimus. Vadovaujantis Administracinių teisės pažeidimų kodekso 167 str., už prekybos viešoje vietoje pažeidimus gali būti skiriama bauda nuo 20 litų iki 100 litų.

Apie pastebėtus pažeidimus prašome informuoti skambinant tel. 112, (8 389) 61 980 arba kreiptis į apylinkės inspektorių mob. tel. 8 686 139 46.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK info.