Ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo skendusį vaiką – sausio 16 d. įvykiai

ugniagesiaiPer praėjusią parą šalyje kilo 28 gaisrai. Jų metu vienas žmogus žuvo, o vienas gyventojas buvo traumuotas. Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 11 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu išgelbėjo skendusį vaiką.

Apie 16 val. 30 min. Klaipėdos ugniagesiai gavo pranešimą, kad prie Reikjaviko gatvės į tvenkinį įlūžo 2 vaikai, o vienas iš jų paniro po ledu. Atskubėjus į nelaimės vietą, vieną vaiką tėvai jau buvo išsivedę namo. Apie 16 val. 48 min. ugniagesių naras maždaug už 20 metrų nuo kranto surado ir ištraukė po ledu panirusį vaiką ir perdavė jį medikams. Vaikas be sąmonės buvo skubiai išvežtas į ligoninę. Tad prašome nepalikti vaikų be priežiūros ir įspėjame, kad ledas dar netvirtas ir ant jo vaikščioti negalima.

Praėjusią naktį apie 3 val. 55 min. gaisras kilo Vilniaus rajone, Danilavos kaime, kol kas nenustatyto savininko gyvenamajame name. Gaisro metu apdegė virtuvė, pradegė perdengimas, išdegė ir buvo nuardyta dalis stogo dangos, o gaisravietėje rastas stipriai apdegęs apie 45-erių metų amžiaus vyro kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Apie 21 val. 30 min. Jurbarko rajone, Baltraitiškės kaime, šeimyninio konflikto metu 31-erių metų vyras, išėjęs į lauką, apsipylė benzinu ir padegė savo drabužius. Liepsnas užgesino gyventojai, tačiau stipriai apdegęs vyras buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Apie 13 val. 50 min. Tauragės rajone, Kęsčių kaime, Elbendo–Kęsčių gatvių sankryžoje, užsidegė automobilis ,,Subaru Legacy“. Gaisro metu išdegė mašinos variklio skyrius, įskilo priekinis stiklas, apdegė variklio dangtis. Gaisras įsiplieskė dėl kuro tiekimo sistemos gedimų.

Apie 16 val. 30 min. gaisras kilo Rokiškyje, Gėlių gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje įrengtoje katilinėje. Gaisro metu apsilydė apdailos lentelės, buitinė technika, apdegė ir vandeniu buvo sulieta apie 200 kg šiaudų briketų, aprūko patalpos. Įvykis tiriamas.

kriminalai.com

šaltinis: PAGT info.