Utenos pareigūnai lankėsi Užpalių gimnazijoje

uzpaliu gimnazijaSausio 12 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio Apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėjas Ignas Matiukas kartu su Kelių policijos skyriaus Eismo priežiūros organizavimo ir kontrolės grupės vyresniuoju specialistu Remigijumi Rusteika apsilankė Užpalių gimnazijoje, kur kartu su susirinkusiais gimnazistais keletą valandų bendravo saugaus eismo keliuose ir deramo elgesio viešose vietose temomis.

Užpalių apylinkės inspektorius gimnazijos salėje susirinkusius klausytojus supažindino su naujai įsigaliojusiu Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymu.

Pareigūnai atsakė į vaikų gausiai užduodamus klausimus įvairiomis teisinėmis temomis, bendravo su paskaitose buvusiais pedagogais, kurie kartu su gimnazistais labai domėjosi naujojo įstatymo taikymo tvarka bei atsakomybe už Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Tam, kad vaikai keliuose būtų labiau matomi ir saugesni, policijos pareigūnai jiems įteikė atšvaitus-žaisliukus su logotipu „Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasė“. Už šias dovanas gimnazistai nuoširdžiai dėkojo pareigūnams.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos aps. VPK info.