Pareigūnai atskleidė kalėdinės dovanos troškusio vaikino melą

telefonas nokiaPraėjusių metų gruodžio 23 d. 14.29 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštasis policijos komisariatas gavo Bendrojo pagalbos centro pranešimą apie įvykį – nukentėjęs nepilnametis A. P. (gimęs 1996 m.) nurodė, kad sportiškai, juodai apsirengęs, apie 20-21 metų amžiaus, apie 180-185 cm ūgio vaikinas atėmė mobiliojo ryšio telefoną.

Tikslios nusikaltimo vietos A. P. nurodyti negalėjo. Komisariato Nusikaltimų tyrimų skyriaus tyrėjas priėmė A. P. raštišką pareiškimą apie nusikaltimą ir pradėjo ikiteisminį tyrimą. Jo metu „nukentėjęs“ jaunuolis patikslino, kad gruodžio 23-iąją, apie 13.50 val. Vilniuje, Laisvės pr. 61, šalia miškelio, nepažįstamas vyriškis pagrasino peiliu ir atėmė mobiliojo ryšio telefoną Nokia 5230.

Įvertinę tyrimo metu surinktus duomenis ir parodymus, pareigūnai netruko nustatyti, kad A. P. pardavė turėtą telefoną savo draugui, norėdamas per Kalėdas gauti dovanų naują mobilųjį ir nupirkti dovanų už parduotąjį telefoną gautus pinigus. Kad toks gudravimas pavyktų, A. P. sumanė pranešti policijai apie nebūtą nusikaltimą.

Pareigūnai įspėja – lengvabūdiškos viltys, kad net ir gudriausiai suregzti pramanai nusvers įgudusių pareigūnų profesinę patirtį nepasiteisina beveik niekuomet.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.