Utenos kolegijos studento nužudymo bylą prokurorai perdavė teismui

Panevėžyje netrukus bus prisiminta Utenos kolegijos studento nužudymo istorija, sukviesianti liudyti dvidešimtmečio sūnaus netekusius tėvus, kelias dešimtis bendrakursių ir dėstytojų – šią didelį rezonansą sukėlusią nusikaltimų žmogaus gyvybei baudžiamąją bylą nagrinėti apygardos teismui perdavė Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokuroras Aurelijus Navickas.

Įtariama, kad pernai vasario 17 d. Utenos kolegijos bendrabutyje 21 metų klaipėdiškis G.D. dėl ilgalaikių asmeninių nesutarimų ir pykčio galėjo nužudyti kartu su juo viename kambaryje gyvenusį metais jaunesnį bendramokslį – antrus metus kaimo turizmą ir viešbučių administravimą studijavusį vaikiną iš Rokiškio.

„Dviejų jaunų vaikinų, gyvenusių viename bendrabučio kambaryje, charakterių nesutapimai ir buitiniai nesutarimai iššaukė netikėto smurto išpuolį su dramatiška atomazga, kurios nesitikėdami uteniškiai nerado galimybių patenkinti nukentėjusiojo ir jo tėvų prašymą – perkelti vieną vaikinų į kitą kambarį. Ši drama turėtų priminti, kad į jaunų žmonių santykių ir bendravimo problemas vertėtų reaguoti jautriau ir atidžiau“,- teigė Panevėžio apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras Aurelijus Navickas.

Prokuroras Aurelijus Navickas, įvertinęs ikiteisminio tyrimo metu surinktus duomenis, teigia, kad nustatyti požymiai, kurie numatyti Baudžiamojo kodekso straipsnyje dėl bejėgiškos būklės žmogaus nužudymo kankinant ar kitaip itin žiauriai.

Ikiteisminį tyrimą atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tyrimą organizavo, kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai.

Už bejėgiškos būklės žmogaus nužudymą kankinant ar kitaip itin žiauriai įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę iki dvidešimties metų, arba iki gyvo galvos.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros info.

Posted Under
Be kategorijos