Utenoje aptikta žymių prekių ženklų falsifikatų

Vasario 2 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų tyrimo poskyrio pareigūnai kartu su neteisėtu prekių ženklų naudojimu kovojančios asociacijos SNB-REACT ir Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos atstovais patikrino vieną iš Utenoje esančių prekyviečių, kurioje prekiaujama svetimais prekių ženklais paženklintomis prekėmis. Kontrolinio pirkimo metu buvo nupirkta apyrankė DIOR ir auskarai PLAYBOY, kurie yra pažymėti registruotais minėtų prekių ženklais be prekių ženklų savininkų leidimo.

Įvykio vietos apžiūros metu toje pačioje prekyvietėje buvo rasti ir paimti neteisėtai laikyti ir pateikti realizuoti įvairūs juvelyriniai dirbiniai (žiedai, auskarai, pakabukai), laikrodžiai, segė, žiebtuvėliai, kurie, kaip įtariama, yra pagaminti pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises, t. y. prekės pažymėtos registruotais prekių ženklais be prekių ženklų savininkų leidimo.

Šiuo metu yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 204 straipsnio (svetimas prekių ar paslaugų ženklo naudojimas) 2 dalį.

Už padarytą nusižengimą gresianti bausmė – viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos aps. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos