Namo rūsyje – neteisėta prekyba maisto produktais ir alkoholiniais gėrimais

Vasario 1 d. apie 14.30 val. Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai aptiko sodo namelio rūsyje įrengtą parduotuvę.

Pareigūnai, tikrindami anoniminę informaciją, S. L. (gimęs 1960 m.) namuose Rudaminos sen., Šveicarų k., sodų bendrijoje „Obelija“ realizavo du pakelius kontrabandinių cigarečių Minsk“ ir laikė dar 65 pakelius šių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Namelio rūsyje komisariato pareigūnai aptiko įrengtą parduotuvę. Penkiasdešimt vienerių vyras neteisėtai prekiavo maisto produktais ir alkoholiniais gėrimais, nors turėjo leidimą prekiauti tik iš autoparduotuvės ir užsiimti išvežiojamąja prekyba nustatytose vietose.

Už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 1 d.) jam gresia bauda nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų su šių prekių konfiskavimu, o už prekybos alkoholiniais gėrimais taisyklių pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 164 str. 1 d.) – bauda nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų su alkoholinių gėrimų (įskaitant alų) konfiskavimu.

S. L. policijai nėra žinomas.

kriminlai.com

šaltinis: Vilniaus r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos