Ugnis vakar padarė ir itin didelių nuostolių

gaisrininkai ugnisPer praėjusią parą, sausio 18 d., šalies ugniagesiai užgesino 26 gaisrus bei atliko 14 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau 2 gyventojai gaisrų metu buvo traumuoti. Be to, ugnis vakar padarė ir itin didelių nuostolių.

Praėjusią naktį apie 1 val. 40 min. gaisras kilo Švenčionių rajone, Adutiškio miestelyje, individualiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė jo stogas ir perdengimas, stipriai apdegė sienos bei namų apyvokos daiktai, o 83-ejų metų namo savininkė dėl kūno nudegimo buvo perduota greitosios pagalbos medikų globai. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Apie 21 val. 15 min. gaisras kilo Jurbarko rajone, Šimkaičių kaime, daugiabučio namo bute. Atskubėjus ugniagesiams, bute šalia krosnies degė sukrautos malkos. Gaisro metu virtuvėje išsilydė plastikinės dailylentės, apdegė fotelis, stalas, pradegė grindys, aprūko butas, o 42-ejų metų buto šeimininkas, apsinuodijęs smalkėmis, buvo išvežtas į ligoninę. Ir šio gaisro aplinkybės tikslinamos.

Didelis gaisras vakar apie 6 val. 45 min. kilo Alytuje, Draugystės gatvėje, buvusios lentpjūvės patalpose įrengtose automobilių remonto dirbtuvėse. Per gaisrą sudegė viduje buvę 5 sportiniai automobiliai, 5 dviratės transporto priemonės ir keturratis motociklas. Taip pat sudegė automobiliai Citroen C3 (2006 m.), MB (2008 m.) ir Audi A6, autokeltuvas, autoserviso įranga, sandėliuojami automobilių varikliai ir kitos detalės. Gaisro metu sudegė pastato mediniai perdengimai, stogo konstrukcijos ir stogo danga. Išsaugoti pavyko vieną priblokuotą pastato dalį, nuo kurios buvo nuardyta dalis stogo. Gaisro priežastis ir nuostoliai aiškinami.

Apie 21 val. 10 min. Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, Palomenės gatvėje, užsiliepsnojo grupei savininkų priklausantis autoservisas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė pastato stogas ir perdengimas, viduje buvę 2 lengvieji automobiliai ir autovežis, kiti viduje buvę daiktai. Laimė, ugniagesiai iš degančio pastato spėjo išnešti 3 deguonies, 2 buitinius ir vieną automobilinį dujų balionus ir išsaugoti kitus 2 pristatytus mūrinius pastatus. Ir šio gaisro aplinkybės dar tiriamos.

kriminalai.com

šaltinis: PAGD info.