Trijų rusių apgaulė gaunant vizas paaiškėjo Vilniaus oro uoste

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė tris Rusijos pilietes, kurios vizas buvo gavusios apgaule. Neva turizmo tikslais į Lietuvos sostinę atvykusios užsienietės ketino skristi į Prancūziją.

Ketvirtadienį sostinės oro uosto išvykimo salėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės pasieniečiai patikrino tris moteris, susiruošusias per Rygą skristi į Paryžių.

Rusijos pilietės, 11, 20 ir 43 metų, turėjo tvarkingus dokumentus, kuriuose buvo galiojančios Šengeno vizos. Moterys kovo 8 d. legaliai lengvuoju automobiliu buvo įvažiavusios į Lietuvą iš Kaliningrado srities per Panemunės pasienio kontrolės punktą.

Jų turėtų vizų išdavimo aplinkybes pasieniečiai patikrino turimose duomenų bazėse ir netrukus išsiaiškino, kad rusės vizas gavo pateikusios melagingą informaciją. Užsienietės, pildydamos dokumentus Šengeno vizoms gauti Lietuvos konsulate Kaliningrade, nurodė, kad galutinis jų kelionės tikslas yra vykimas į Lietuvą turizmo tikslais.

Moterys nesugebėjo motyvuotai paaiškinti, kodėl tą pačią dieną jos ketino skristi į Prancūziją. Apklausos metu 43-ejų moteriai pasidarė bloga, todėl pasieniečiai iškvietė greitąją pagalbą. Atvykę medikai apžiūrėjo moterį, tačiau jokių rimtų sveikatos sutrikimų nenustatė.

VSAT pareigūnai anuliavo rusių pasuose įklijuotas Šengeno vizas bei užsienietėms surašė įpareigojimus išvykti iš bendrijos erdvės. Po apklausos moterys paleistos.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos