Traukinyje muitininkai aptiko „niekieno” cigarečių už 5 tūkst. litų

Kena cigaretėsVilniaus teritorinės muitinės Kenos geležinkelio posto pareigūnai vakar (sausio 30 d.) sulaikė kontrabanda gabentų cigarečių už daugiau kaip 5 tūkst. litų. Šiais metais tai pirmas kartas, kai traukinyje randamas nemažas kiekis nelegaliai gabenamų rūkalų.

Muitininkai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, vėlai vakare tikrindami keleivinį traukinį Minskas – Vilnius, 4-ame vagone pastebėjo, kad pažeista vagono lubų apdaila. Atsukę ventiliacijos groteles, pareigūnai iš lubų ertmių ištraukė 605 pakelius nelegaliai gabentų cigarečių „NZ 8“ ir „ Minsk“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Apklausiami traukinio vagono keleiviai ir personalas tikino apie cigaretes nieko nežinantys. „Niekieno“ kontrabandinis krovinys įvertintas 5060 litų.

Nelegaliai gabentos cigaretės sulaikytos, surašytas prekių sulaikymo protokolas. Tyrimą atlieka muitinės pareigūnai. Cigaretės saugomos Kenos muitinės posto patalpose.

Praėjusiais metais Kenos geležinkelio posto muitininkai, bendradarbiaudami su VSAT Kenos užkardos pareigūnais, tarptautiniuose keleiviniuose traukiniuose sulaikė daugiau kaip 18 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, kurių vertė viršija 133 tūkst. Litų.

kriminalai.com

šaltinis: LRM info.