Teismo posėdžio metu teisiamajam bandė perduoti telefoną bei du pakelius cigarečių

Vilniaus rajono apylinkės teisme nagrinėta bylą, kurioje dėl vagysčių bei svetimo turto sugadinimo kaltinami devyni asmenys.

Teismo posėdžio metu, laisvėje esantis teisiamasis O. J., suimtam vagyste kaltinamam teisiamajam T. B. bandė perduoti mobiliojo ryšio telefoną bei du pakelius cigarečių. Teismo posėdžio metu Vilniaus rajono policijos komisariato vyriausiasis patrulis pastebėjo, kaip teisiamasis O. J. perdavė prieš jį sėdėjusiam teisiamajam T. B. du pakelius cigarečių. Asmenys buvo įspėti, tačiau netrukus T. B. vėl nusisuko savo bendro pusėn. Patruliui liepus nebendrauti bei neperdavinėti jokių daiktų, teisiamajam T. B. iš rankų iškrito jam ką tik perduotas mobiliojo ryšio telefonas, kuris nedelsiant iš jo paimtas.

Atliekant asmens apžiūrą, teisiamasis T. B. pareigūnams pateikė du pakelius cigarečių. Viename iš pakelių buvo aptikta savadarbių, permatomu popieriumi susuktų cigarečių, kurios buvo uždengtos siūlų ryšuliu. Kilus įtarimui, kad savadarbėse cigaretėse gali būti narkotinė ar psichotropinė medžiaga, apie įvykį buvo pranešta Vilniaus apskrities VPK Viešosios policijos skyriui.

Teisiamasis O. J. sulaikytas pasibaigus teismo posėdžiui.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus r. AT info.

Posted Under
Be kategorijos