Teismas Šiaulių miesto savivaldybės naudai priteisė daugiau kaip 63 tūkst. eurų

pinigu plovimasTeismas Šiaulių miesto savivaldybės naudai priteisė daugiau kaip 63 tūkst. eurų

Už piktnaudžiavimą teismas pripažino kaltu VšĮ „Pramogų sala“ generalinį direktorių G. R. ir skyrė jam beveik 11 300 eurų dydžio baudą. Taip pat teismas nusprendė iš G. R. priteisti daugiau kaip 63 700 eurų sumą Šiaulių miesto savivaldybės naudai.

Šiaulių apygardos teismas gruodžio 18 d. paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl piktnaudžiavimo ir tarnybos pareigų neatlikimo, Šiaulių miesto savivaldybei sudarant ir vykdant koncesijos sutartį dėl Aukštabalio multifunkcinio komplekso (Šiaulių Arenos) eksploatavimo.
Buvusį Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorių V. D., kuriam šioje baudžiamojoje byloje buvo pareikšti kaltinimai dėl netinkamo pareigų atlikimo, teismas išteisino.

Atlikdami ikiteisminį tyrimą STT Šiaulių valdybos pareigūnai nustatė, kad VšĮ „Pramogų sala“ generalinis direktorius G. R., piktnaudžiaudamas tarnyba, gautas pajamas (įskaitant Savivaldybės mokamą koncesijos mokestį) iš ūkinės komercinės veiklos, susijusias su Šiaulių arenos eksploatavimu, panaudojo ne viešiems interesams (visuomenės poreikiams) tenkinti, o be Šiaulių miesto savivaldybės sutikimo, kaip to reikalauja Koncesijos sutartis, investavo banke „Snoras“, sudarydamas vertybinių popierių pirkimo sutartis, o šiam bankui bankrutavus, VšĮ „Pramogų sala“ patyrė beveik 220 tūkstančių litų (arba daugiau kaip 63 700 eurų) nuostolį, taip padarant žalą ir Šiaulių miesto savivaldybei.

Šiaulių apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Apeliaciniam teismui.

kriminalai.com

šaltinis: STT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *