Teismas pradėjo nagrinėti bylą dėl neteisėtos gandrų medžioklės

medziotojasVakar, vasario 22 d., Kauno miesto apylinkės teismas pradėjo nagrinėti visuomenės susidomėjimo sulaukusią baudžiamąją bylą, kurioje A. L. yra kaltinama 2011 m. rugpjūtį iš orinio šautuvo nušovusi du gandrus.

Kaltinimai A. L. pareikšti pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 272 str. 2 d. (neteisėtas medžiojimas ar žvejojimas arba kitoks laukinės gyvūnijos išteklių naudojimas). Kauno miesto apylinkės prokuratūros prokurorė vasario pradžioje kreipėsi į teismą prašydama priimti baudžiamąjį įsakymą ir paskirti baudą A. L., tačiau teismas priėmė nutartį rengti bylos nagrinėjimą teisme dėl ikiteisminio tyrimo metu surinktų duomenų prieštaringumo.

Trečiadienį vykusiame teismo posėdyje buvo išklausyti A. L. ir liudytojų parodymai. Duodama parodymus, kaltinamoji teigė iš orinio šautuvo šaudžiausi norėdama gandrus pagąsdinti, o apie paukščiams padarytus rimtus sužalojimus sužinojusi tik po kurio laiko. Tuo metu byloje liudiję A. L. kaimynai nesutinka su merginos parodymais ir teigia matę, kaip į gandrus šaudė A. L. gyvenimo draugas. Siekiant pašalinti byloje esančius prieštaravimus, paskelbta pertrauka įrodymų tyrime. Teismas nutarė į kitą teismo posėdį šaukti dar vieną liudytoją, įpareigoti prokurorą pateikti papildomus įrodymus.

Teismo posėdis, kuriame bus tęsiamas bylos įrodymų tyrimas, vyks kovo 29 d.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno m. AT info.