Teismas nagrinės kaltinimus dviem prokurorams ir advokatui

teismasŠiaulių apygardos prokuratūros prokurorai Kauno apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje po Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo kaltinimai papirkimu pateikti Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorui J. B. ir advokatui R. L., o kaltinimas kyšininkavimu – Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokurorei V. V.

Tyrimui vadovavusio Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro A. Mirnyj nuomone, Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnų surinkti duomenys leidžia įtarti, kad prokuroras J. B., paprašytas advokato R. L., siekusio palankių bylą organizuojančios ir kontroliuojančios prokurorės V. V. veiksmų jo ginamajam, kreipėsi ir perdavė savo pavaldinei prokurorei V. V. kaip kyšį alkoholinio gėrimo butelį už palankius jos veiksmus ikiteisminiame tyrime.

Siekiant objektyvumo ir nešališkumo, šio ikiteisminio tyrimo organizavimas ir vadovavimas jam buvo pavestas Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorams, tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių ir Kauno valdybų pareigūnai.

Šį ikiteisminį tyrimą 2012 m. lapkričio 12 d. pradėjo generalinis prokuroras D. Valys.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apygardos prokuratūros, STT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *