Rokiškyje du paaugliai, pasikėsinę į pensininkės rankinę, tą pačią dieną atsidūrė areštinėje

arestine-1Sausio 14-ąją po 10 valandos, tik prašvitus žiemos dienai, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato (toliau – Rokiškio r. PK) budėtojai gavo pranešimą, kad Rokiškyje, gatvėje netoli poliklinikos, du paaugliai pastūmė pagyvenusią moterį, ištraukė rankinę ir nubėgo.

Tądien budėjęs sumanus ir darbo patirties turintis Operatyvaus valdymo specialistas senolės skriaudėjų ieškoti išsiuntė visas Rokiškio mieste ir jo prieigose dirbusias policijos pajėgas. Nors moteris buvo išgąsdinta, nustumta nuo šaligatvio į pakelę, ji įsidėmėjo skriaudikus ir gana gerai apibūdino, kaip tie atrodė, kuo buvo apsirengę. Po 20-ies minučių sulaikytas pirmasis pažeidėjas. Jis ilgai nesispyriojęs išdavė savo bendražygį. Ir tą Rokiškio miesto apylinkės inspektoriai netrukus atvedė į policijos komisariatą.

Nepilnamečių grobis rankinėje rastoje piniginėje nedidelis – dvidešimt šeši litai. Iškratę rankinę, jaunieji nusikaltėliai pasiėmė piniginę, o rankinę numetė. Rankinę gatvėje rado praeiviai ir atidavė nukentėjusiajai. Į senolės piniginę pasikėsinę paaugliai galėtų papildyti žiopliausių nusikaltėlių sąrašą, nes jų užpultos moters rankinėje, kuria vaikinukai paskubėjo atsikratyti, buvo užrašų knygelė su ten įdėtais 700 litų.

Rokiškio r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos 178 straipsnio 2 dalį („Vagystė“). Viešojoje vietoje svetimą turtą pagrobusiems paaugliams gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

14-os ir 15-os metų paaugliai rajono policijos pareigūnams žinomi. Jie buvo sulaikyti ir naktį praleido policijos areštinėje. Pareigūnai tiria, ar keletas vagysčių Rokiškio mieste nėra šių nepilnamečių darbas.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *