Teismas leido suimti vyrą, įtariamą plėšimu

Kauno apskrities policija gavo piliečio V.M. pareiškimą, kad 2012-02-25 apie 13 val. Ekskavatorininkų g., Kaune, jam vairuojant savo krovininį automobilį Fiat Ducato, kelią užblokavo Audi markės automobilis, iš kurio išlipęs apie 25-30 metų amžiaus vyriškis sudavė V.M. į krūtinę, ištraukė iš rankos automobilio užvedimo raktelius, įsėdo į automobilį Fiat Ducato ir nuvažiavo.

Po įvykio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Panemunės policijos komisariato pareigūnai, kartu su nukentėjusiuoju važinėjo po Petrašiūnų mikrorajoną, tikrindami visas vietas, kur galėtų būti pagrobtas automobilis. Po maždaug puspenktos valandos paieškų, R. Kalantos g. pareigūnai pamatė ieškomą automobilį. Šalia jo buvo neblaivus vyras, kurį pareiškėjas atpažino, kaip asmenį, pagrobusį jo automobilį.

Įtariamasis Z. B., gim.1980 m., sulaikomas nesipriešino, buvo uždarytas į Kauno apskrities policijos areštinę.

Vasario 27 d. Kauno miesto apylinkės teismas leido anksčiau teistą įtariamąjį suimti 20 dienų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Panemunės policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. „Plėšimas“ numatyta, kad tas, kas panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti arba kitaip atimdamas galimybę nukentėjusiam asmeniui priešintis pagrobė svetimą turtą, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno paskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos