Įtarimai sukčiavimu pareikšti penkiems asmenims

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, gavę operatyvinės informacijos, vasario 8 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Vasario 24 d. buvo sulaikyti penki asmenys, jiems pareikšti įtarimai sukčiavimu.

Kriminalinės policijos pareigūnai, turėdami operatyvinės informacijos, išsiaiškino, kad ukmergiškis V. A. (g. 1991 m.), pasinaudodamas kitų asmenų duomenimis, telefonu sudaro sutartis dėl mobilaus ryšio paslaugų teikimo.

Telefonus pristatydavo pašto kurjeris. Pastarasis, gaudavęs atitinkamą atlygį, nesutikrindavo siuntos gavėjo ir asmens, atsiimančio telefoną, duomenų. Sukčiai užsisakydavo prabangius telefonus. Šiuo metu nukentėjusiuoju pripažintas vienas asmuo, kurio vardu iš mobilaus ryšio paslaugas teikiančios bendrovės buvo paimti du telefonai, kainuojantys per 2 tūkstančius litų.

Įtarimai sukčiavimu pareikšti Ukmergės miesto gyventojams V.A. (g. 1991 m.), J.B. (g. 1987 m.) bei dviem taip pat Ukmergės miesto gyventojoms V.B. (g. 1982 m.) ir A.J. (g. 1980 m.). V.B. jau yra ne kartą teista už narkotikų platinimą, taip pat už plėšimą. Tą pačią dieną buvo sulaikytas ir pašto siuntas pristatydavęs kurjeris, Panevėžio miesto gyventojas A.M. (g. 1967 m.).

Įtariama, kad nukentėjusių gyventojų gali būti daugiau.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos