Sužlugdė naminukės gamybos verslą

naminukes gamybos verslasVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai, turėdami informacijos apie neteistai verdamą naminukę, 2012 m. sausio 16 d. nuvyko į Pabradės girininkijos aptarnaujamą teritoriją. Šios girininkijos ribose, miško gilumoje, pareigūnai surado ne tik aparatą naminei degtinei gaminti, bet ir 300 litrų į raugą panašaus skysčio. „Naminukės fabrikėlis“ nebuvo paliktas be priežiūros – prie aparato naminei degtinei gaminti pareigūnai rado besidarbuojantį Pabradės miesto gyventoją J. V.

„Virėjas“ buvo taip užsislaptinęs, kad pareigūnams teko bristi pelkėta vietove, brautis per brūzgynus. O grižus namo (kaip juokavo priemonėje dalyvavę pareigūnai) teko aiškintis žmonoms dėl šlapios ir išpurvintos uniformos.

Dėl šio įvykio Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. (neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas). Įvykis tiriamas.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK info.