Sulaikytąjį vagį gyventojai perdavė policijai

Pastaruoju metu Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariatas gauna nemažai pranešimų apie įvykdytas vagystes iš gyvenamųjų namų rūsių. Ilgapirščiai, sulaužę rūsių sandėliukų spynas, įsibrauna į vidų ir dažniausiai gvelbia maisto produktus ir kitus įvairius daiktus.

Panašiai nutiko ir šių metų kovo 5-osios naktį, Pabradėje. Tik šį kartą budrūs namo gyventojai, išgirdę garsus namo rūsyje ir pamatę įtartiną asmenį, pasitelkę namo kaimynus, veikdami ryžtingai namo rūsyje su įkalčiais sulaikė vagišių ir iškvietė policiją. Atidžiau apžiūrėjus rūsius buvo rasti apvogti trys sandėliukai, ketvirtas bandytas išlaužti. Lauke netoli namo surasti daiktai iš nusikaltimo vietos.

Įtariamasis, Pabradės miesto gyventojas, neseniai grįžęs iš laisvės atėmimo vietos, uždarytas į areštinę. Įtariama, kad šis „naktinis svečias“ yra įvykdęs eilę vagysčių iš sandėliukų.

Policija dėkoja Pabradės miesto gyventojams, kurie ryžtingais ir sumaniais veiksmais apsaugojo savo bei kitų kaimynų turtą ir sulaikė asmenį, įtariamą susijusį su šių nusikaltimų įvykdymu.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos