Suimtasis pasipriešino policijos pareigūnams

suimtasisVakar V. F., gimęs 1977 m., pasipriešino Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnams ir sugadino antrankius.

Apie 15.20 val. pasibaigus teismo posėdžiui, kurio nutartimi trisdešimt ketverių vyrui, kaltinamam dėl viešosios tvarkos pažeidimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. 1 d.), buvo skirtas suėmimas, suimtasis pradėjo spardytis, su saugos diržo segtuku bandė atrakinti antrankius ir juos sugadino. Pareigūnai, konvojuojantys suimtąjį, įspėjo nutraukti neteisėtus veiksmus, tačiau į nurodymą laikytis režimo, nereagavo – įžeidinėjo policijos pareigūnus, spardėsi, bandė įkąsti, taip reikšdamas nepasitenkinimą dėl paskirtos kardomosios priemonės.

Tik patruliams panaudojus kovinių imtynių veiksmus, V. F. nusiramino. Suimtasis buvo pristatytas į Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Už pasipriešinimą policijos pareigūnui ar policijos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymą, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 187 str. 1 d., 2 d.) V. F. teks atsakyti administracine tvarka.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.